Hakkımızda

Çilingiroğlu Elektronik: Teknoloji Dünyasına 40 Yıllık Deneyim

1979 yılında kurulan Çilingiroğlu Elektronik, 40 yılı aşkın süredir elektrik ve elektronik sektöründe hizmet veren köklü bir mağazadır. Müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunan firma, 10.000'den fazla farklı ürün çeşidiyle teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çilingiroğlu Elektronik, sektördeki 30 önde gelen markanın satış yetkilisi olarak güvenilirliği ve kalitesiyle tanınmaktadır. Mağazamızda çalışan uzman ekibimiz, müşterilere en son teknoloji ürünlerle ilgili doğru bilgileri sağlamak ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için sürekli olarak güncel bilgilerle donatılmaktadır.

Aktif olarak 2.000 bayisi bulunan Çilingiroğlu Elektronik, müşterilerine Türkiye genelinde kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bu yaygın bayi ağı, müşterilerin elektronik ürünlere kolayca ulaşabilmesini ve satın alma sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Kurumsal müşterilerimize özel hizmetler sunan Çilingiroğlu Elektronik, 186 kurumsal müşteriye çözüm odaklı yaklaşımıyla iş dünyasında rekabet avantajı sağlamaktadır. Ayrıca, teknoloji projeleri için danışmanlık hizmetleri de sunan bir ekip mevcuttur.

Çilingiroğlu Elektronik, 30 çalışanıyla müşterilere profesyonel bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Deneyimli personelimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, doğru ürünleri seçme konusunda yardımcı olmaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz. Instagram ve Facebook hesaplarımız @cilingirogluelektronik.com.tr şeklindedir. Ayrıca, web sitemiz www.cilingirogluelektronik.com.tr üzerinden de ürünlerimizi inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Çilingiroğlu Elektronik, 40 yıllık deneyimiyle teknoloji dünyasında öncü bir marka olarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen firmamız, her zaman en son teknoloji ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Teknoloji tutkunlarına özel çözümler sunan Çilingiroğlu Elektronik, sizleri mağazamızda ağırlamaktan ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle hizmet vermekten mutluluk duyar.

Copyright 2023 cilingirogluelektronik.com.tr - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Ödeme Sistemleri
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et